Türkiye'nin En Kapsamlı Twilight Sitesi
Türkiye'nin En Kapsamlı Twilight Fan Sitesine Hoşgeldiniz.
Site içeriğinden yararlanmak için lütfen üye olarak Twilight Ailemize katılınız.
İyi Forumlar!

[Twilight-Saga Yönetim]

[Twilight-Saga Yönetim]
Türkiye'nin En Kapsamlı Twilight Fan Sitesine Hoşgeldiniz.
Site içeriğinden yararlanmak için lütfen üye olarak Twilight Ailemize katılınız.
İyi Forumlar!

[Twilight-Saga Yönetim]

[Twilight-Saga Yönetim]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New Moon'da kitaba göre hangi farklar var?

4 posters
YazarMesaj
Cemre
Admin
Admin
Cemre

New Moon'da kitaba göre hangi farklar var? Empty
MesajKonu: New Moon'da kitaba göre hangi farklar var?   New Moon'da kitaba göre hangi farklar var? Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 1:11 am

Life & Style Magazinde yer alan bir habere göre Yeni Ay (New Moon) filminin kitabına göre farklı olacağından bahsediliyor.

Filmde Bella’nın Edward’ιn sesini duymak, onu hatιrlamak için kendini tehlikeye atışιnı çok daha dikkat çekici şekilde olacağı belirtilmiş.

Filmde kitaptakinden farklι düşünülmüş sahnelerden birisi de Edward’ιn sadece ses olarak değil halisünasyon kurgusunda görsel olarakta görülecek olması.

Filmi kitaba göre daha aksiyonlu yapacak diğer unsurun, Laurent’in Kurtadamlar tarafιndan öldürülme sahnesinin kesintisiz gösterileceği yönünde. Anlaşιlan o ki kurtadam şovu bu defa kesinleşti.

Son olarakta Bella’nın vampir olma istegi üzerine Edward’ιn evlilik şartı yerine çok daha farklı bir şart koşulacağı bildirilmiş.

https://twilight-saga.canadian-forum.com
HaNdAn
Moderator
Moderator
HaNdAn

MesajKonu: Geri: New Moon'da kitaba göre hangi farklar var?   New Moon'da kitaba göre hangi farklar var? Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:22 pm

paylaşım için saol cnm
irem_canisi
Alışan Üye
Alışan Üye
irem_canisi

MesajKonu: Geri: New Moon'da kitaba göre hangi farklar var?   New Moon'da kitaba göre hangi farklar var? Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:41 pm

bence evlilik şartı oldukça yapmacık olmuş.kitapta okurken gülmekten alamadım kendimi.ztn bella edward ı seviyo.bunu edward da bilio.böyle bi şart koyması saçma olmuş bence..
~Miss.Lautner~
Super Moderator
Super Moderator
~Miss.Lautner~

MesajKonu: Geri: New Moon'da kitaba göre hangi farklar var?   New Moon'da kitaba göre hangi farklar var? Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 10:46 pm

ya Edward biliyo evlenme kavgamının bellaya uzak oldugunu maksat Zaman uzasın Very Happy

New Moon'da kitaba göre hangi farklar var?
1 sayfadaki 1 sayfası